Кметът на Перник: Струма е отровена и на никой в София не му пука
Река Струма в Перник е отровена. От четвъртък вечер водата тече оранжево-кафява. Това съобщи в социалните мрежи кметът на града Станислав Владимиров. Наред с това той разкрикува централната власт, че не се интересува от проблема. „Държава няма! Сигнализирах веднага министъра на околната среда и водите, няма да направят НИЩО тазиВиж още




