Скандал! 4000 българи починали за месец от свински грип през 2009 г.! (видео)
2020-03-23
През 2008-2009 г. беше епидемията от свински грип. Тогава, пролетта на 2009 г., в България загинаха 4000 човека за един месец. Това заяви пред БНТ проф. Олег Хинков, реаниматор и бивш заместник-министър на здравеопазването. За огромно съжаление, те бяха предимно млади хора – най-вече родилки и бременни жени. Сега, СлаваВиж още

