Думите са на психиатъра д-р Цветеслава Гълъбова, която визира поведението на София Андреева в интервюто ѝ в предаването „Дневен ред“. Андреева е майка на човек, който е прекарал много време с Ивайло Калушев – основна фигура в случая „Петрохан“ „Тази майка имаше ужасяващи психопатни черти“, категорична е д-р Гълъбова. ПсихиатърътВиж още

След първия парламентарен ден, след видяното от всички, а именно, че ГЕРБ са нежелани от никого – нищо, че се хвалят, че 800 хиляди българи са гласували за тях, но забравят останалите 2 млн., че са гласували не за тях, след оставката на кабинета, връчена от някого – незнайно кой,Виж още

До петър велков – наричащ себе си експерт. Г-н петре, позволявам си на малко име и на ти, защото като те гледам си на възраст да ми бъдеш син. Слава Богу, че не си. Защото щеше да ме е срам от твоята мерзка, долна и пошла постъпка. Кой ти дадеВиж още

За първи път от много време съм отчаяна. И до това състояние ме доведе безсилието пред наглостта и арогантността, с която сме обилно заливани ежесекундно. Няма ЦИК, няма мик. Има гробовно мълчание от институции и медии за системното нарушаване на закона, който забранява ползването на държавен ресурс в предизборната кампания.Виж още

Не ни беше обяснено. Не разбрах защо бяха затворени моловете, а големите хранителни магазини, магазините за играчки, строителните хипермаркети – не. Вътре е манифестация. Отварят заведенията, забраняват мероприятията на Шипка… Този коментар направи в ефира на bTV психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова. С нея в студиото бе и пулмологът д-р АлександърВиж още

В лично качество съм обидена от пасквила на т.нар. журналист недялко недялков. Пълен е със злоба и лъжи. Да, Мисис Баба съм и ще остана такава до живот…на внуците си. Да, против съм ПРОСТОТИЯТА и КОРУПЦИЯТА и изразявам позицията си остро. Да, има доклад и сме проверени от три институции.Виж още

От bTV, чрез гласа на социалната антропология, научих, че сме нация/народ от инфантили, голяма част от които се срамуват, че са имали гражданска позиция, протестирайки повече от три месеца. Чух и научих, че сме регресирали /пак купешка думичка/, че премиерът, понеже е тънък народопсихолог, ни е оставил да се наиграемВиж още

Мъдър е нашият народ, много мъдър. Имаме чудесна приказка за неволята. След вчерашния „дебат“ в ЕП трябва да си я препрочетем и да я следваме. Гледах сутринта един еврводепутат от герб – изтръпнал такъв, като сърдито дете, който словоблудстваше на тема имиджа на България /че се излагаме пред чужденците/. СегаВиж още

Това нещо отива да го направи някой 15-20-годишен младеж, категорична е д-р Цветеслава Гълъбова „Шeфът нa Вoeннoтo рaзузнaвaнe e мъж нa възрacт. Тoвa пoвeдeниe e oбяcнимo, oбaчe e ужacнo нeлeпo. Тoвa нeщo oтивa дa гo нaпрaви някoй 15-20-гoдишeн млaдeж, нo дa ce пoкaзвaш нa тeзи гoдини – тoвa e нeиcтoвaВиж още

Тя е от градителките на култа към личността, придава му наукообразен вид, заявява д-р Цветеслава Гълъбова „Слушах тази сутрин така наречената професорка Антоанета Христова /няма да я сравнявам с Матросов, защото той е герой/ как се мята с едни облечени гърди да брани своя идол. Тя е от градителките наВиж още