Скандалният кмет на Павел баня прибира 120 бона заради некадърната прокуратура
2023-09-24
Съдът прие за безспорно установено, че екскметът е търпял силни негативни емоции Заради претърпени неимуществени вреди в резултат на незаконно повдигнато обвинение, по което е бе оправдан, екскметът на община Павел баня осъди прокуратурата на 120 хил. лв. обезщетение. Станимир Радевски, който бе управник на общината в периода отВиж още
