Фучеджиева: Дължа извинение на хората, които бяха против еврото. Беше грешка, спекулата е ужасяваща
Два дни разходки и пазаруване из София и дойде време за горчива равносметка. Дължа извинение на хората, които бяха срещу еврото. Не ме интересува дали и кой ще ме нарече “копейка”, свикнала съм на “комунистка”, така че не ми пука, но аз сгреших в преценката си за въвеждането на еврото.Виж още








