Коментар на политолога Евгений Дайнов: „Гледам резултатите за София. Софиянци са си останали софиянци. Ужасяващи селяци. Втрещяващи. Смайващи. Убийствени цървули. Затова си пуснах групата Status Quo. Те не са софиянци. Те са чиста, неподправена, неразредена радост. За разлика от софиянци. Не съм софиянец от 1999 година. И освен това гледахВиж още

Яркото осветление на модерните хотели причинява дискомфорт на жителите в близост през нощта   Жители на София от района на Медицинска академия, та чак до бул. „Борис III“, сигнализират Столична община, че осветлението на новия хотел „Милениум“ на бул. „Витоша“ в близост до НДК е изключително силно и причинява сериозен дискомфортВиж още

Изля се гняв и възмущение къде са тръгнали тия прости софиянци по празниците. Даже не са прости, ами нарочно са тръгнали да заразяват… Нужнo e мaлкo утoчнeниe – нaй-нaпрeд пoлициятa cъoбщи, чe e cпрялa 6000 кoли. A в Coфия живeят 1,4 млн. души и имa рeгиcтрирaни 1,2 млн. кoли. ПрoцeнтътВиж още