След приемането на Домусчиев: Персоналът на „София Мед“ е под карантина, води се болен и работи
2020-03-21
Гарантирам, че информацията е достоверна. Нещата са сигурни. След постъпване на Кирил Домусчиев в „София мед“, са създадени абсурди условия за работа. Дадена е заповед на РЗИ според която е спрян приема и изписване на пациенти. Наложена е карантина на първа и втора база на болницата, взети са проби наВиж още
