Държавната фирма „Напоителни системи“, която е под шапката на Министерството на земеделието и храните, е с изцяло обновен борд на директорите. От 12 юли начело на компанията се завръща Снежина Динева, която бе дадена на прокуратурата по време на първия служебен кабинет на Стефан Янев. В новия борд на „НапоителниВиж още

„Колеги, моля не превеждайте никакви пари към централното управление. Всичко да е по вашите сметки“, написала Снежина Динева, след като била уволнена   Бившият изпълнителен директор на „Напоителни системи“ ЕАД Снежина Динева е блокирала дейността на дружеството, като в момента то е в несъстоятелност. Това заяви на брифинг министърът на земеделието,Виж още

Куп потенциални нарушения, извършени в държавната фирма ”Напоителни системи” и свързани с нейния директор Снежина Динева, изкара земеделският министър Христо Бозуков, пише 19min.bg. По думите му шефката на Напоителни системи е ремонтирала кола на майка си срещу 2800 лева от касата на фирмата и в същото време не полагала грижаВиж още