Държавните служители с най-много болнични
2019-11-23
Хубаво е да се знае: 72% от болничните са на държавни служители. 12% са на фиктивни служители във фирми, създадени специално за точене на касата. При 5% е политика на фирмите за повишаване на доходите на служителите, за да не им се налага да увеличават заплатите. Там фирмата кара служителитеВиж още
