Как в Сливен плащат 150 лв. за парно през зимата, а в „Дружба“ ще са на студено?
„Как в Сливен плащат 150 лв. за парно през зимата, а в „Дружба“ ще са на студено?“ – този неочакван въпрос зададе общинският съветник от ПП-ДБ в Столичния общински съвет Димитър Петров в студиото на България он еър. „Топлофикация Сливен“ работи – целият град е топлофициран. Тристаен апартамент плаща поВиж още








