Борисов назначи двама ковид зам.министри на здравеопазването
2020-11-20
Според обявените биографии единият е специалист по организация на здравеопазването, а другият е магистър по трудова медицина Със заповеди на министър- председателя Бойко Борисов на длъжността зам.-министър на здравеопазването са назначени Евгени Григоров и Слави Пачалов, съобщава правителството. Това са обещаните нови зам.министри, които ще се занимават основно с пандемията. Според съобщениетоВиж още
