Драга Сийче, Много ви ги е лоша драматургията, бе кака!
То бива читалищно ниво, то бива аматьорщина, ама вие този народ съвсем го взехте на мезе Драга Сийче, Много ви ги е лоша драматургията, бе кака! То бива читалищно ниво, то бива аматьорщина, ама вие този народ съвсем го взехте на мезе,бе драга Сийке. Та, след като се насладихВиж още


