Министърът на спорта и туризма на Беларус Сергей Ковалчук изрази категорично мнение, че не е необходимо да се прекратява футболното първенство на страната. Това е единственият турнир в Европа, който не е прекъснат поради пандемията с коронавирус. „Всеки ден наблюдаваме ситуацията в страната. Ако някой има впечатлението, че не следимВиж още